DAJ WIARĘ! TWOJE 1,5% PODATKU MA MOC BY SPEŁNIĆ NASZE EDUKACYJNE MARZENIA


Tu nie chodzi o nowy tablet, telefon czy laptop (choć czasem i one mogą zmienić rzeczywistość naszej nauki). Mowa o tym, co tworzy fundament — możliwość zdobycia wiedzy i poznania wartości, które pomogą nam się odnaleźć w dorosłym życiu. Pochodzimy z różnych rodzin, na etapie wyboru szkoły średniej czy studiów najczęściej zastanawiamy się nie nad opcjami kierunków czy nad profilem klasy, ale nad tym czy będę mógł/mogła dalej się kształcić? Ta możliwość dotąd nie była dla nas oczywista. Jednak dzięki stypendium Fundacji, a więc za sprawą Twojego wsparcia — dostaliśmy szansę na realizację marzenia o zdobyciu wiedzy, która zmienia naszą przyszłość. 

Przekaż 1,5 % Fundacji!

Na co przeznaczamy zebrane środki?

– na wypłatę około 1000 stypendiów dla uczniów szkół średnich (480 zł miesięcznie) oraz około 1000 stypendiów studenckich (średnio 700 zł miesięcznie), 

– sfinansowanie obozów wakacyjnych organizowanych w trzech grupach wiekowych (uczniowie, maturzyści, studenci),

– zorganizowanie okresowych spotkań formacyjno-integracyjnych dla wspólnot uczniowskich i studenckich.

Uwierz w talent naszych stypendystów

Przez 22 lata przeznaczyliśmy na stypendia łącznie ponad 200 milionów zł. Dzięki naszemu wsparciu studia ukończyło ponad 4000 absolwentów, z czego zdecydowana większość pracuje dzisiaj na ważnych i odpowiedzialnych stanowiskach w całym kraju. Absolwenci programu realizują się jako lekarze, prawnicy, kosmonauci, inżynierzy, artyści, poloniści czy biolodzy. Wiele z tych zawodów zapewnia zmianę, a nawet ratunek wobec życia innych ludzi. 

Obecnie programem stypendialnym wciąż objętych jest prawie 2000 uczniów i studentów z całej Polski. Mamy marzenie, by to grono stale się powiększało. Dlatego zapraszamy Cię do tego, abyś pomógł nam budować dalej! Przekaż 1,5% swojego podatku dochodowego na rozwój i edukację zdolnej, niezamożnej młodzieży z całej Polski. Wypełnij rozliczenie podatkowe i wpisz w odpowiednim miejscu zeznania PIT numer KRS 0000150776 naszej organizacji.