„NIE LĘKAJCIE SIĘ MIŁOŚCI” – już w niedzielę Koncert Galowy...

Tegoroczny galowy koncert telewizyjny XXI Dnia Papieskiego jest rozwinięciem jego hasła i nosi tytuł „Nie lękajcie się miłości”. Koncert opowiada słowami znanych piosenek o tym, że życie człowieka, jeśli koncentruje się on wyłącznie na sobie, prowadzi do frustracji i niespełnienia. Jeśli człowiek przestanie się lękać i otworzy się na prawdę, wolność, szacunek wobec drugiego człowieka, otworzy tym samym serce na miłość. Najdoskonalszą zaś Miłością jest Bóg.

W koncercie usłyszymy wielkie przeboje, takie jak „Martwe morze”, „Chciałem być”, „W życiu trzeba wolnym być”, „Wojownik z miłości” czy „Dalej”. Nie zabraknie również pięknych pieśni uwielbienia oraz największych przebojów chrześcijańskich.

W koncercie wystąpią m.in.: Tomasz Szczepanik (lider zespołu Pectus), Maciej Miecznikowski, Kasia Cerekwicka, Viola Brzezińska, Marcin Sójka, Bartas Szymoniak, Siewcy Lednicy oraz  zespół Tylko Ty, złożony z absolwentów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Koncert będzie można zobaczyć w Programie 1 Telewizji Polskiej w niedzielę, 10 października, o godz. 15:55 oraz 22:15, w dniu, w którym Kościół obchodzi XXI Dzień Papieski.

GALERIA ZDJĘĆ