Teledysk o zwykłych ludziach i ich słabościach.

 

Serdecznie polecamy: Dziś premiera Teledysku Bęsia – „Nie opuszczaj ich”. Utwór promuje jego najnowszy mixtape pt. ‘Antidotum’.http://www.youtube.com/watch?v=lr5xDuLlqLQ

O tym, o czym nie mówi się głośno. O tym, co ważne. O prawdziwym życiu. O zwykłych ludziach i ich słabościach. 

„Nie opuszczaj ich” jest utworem, który przełamuje tabu, jakim jest problem rozbitych rodzin. To szczery apel, który artysta z Jeleniej Góry kieruje do swoich słuchaczy. Bęsiu nie boi się mówić o tym, co trudne. O miłości, tej pozbawionej egoizmu, tej bezinteresownej. O odpowiedzialności za życie drugiego człowieka.Jego rymy po raz kolejny łamią konwenanse. Muzyka jest szczera, a przekaz prosty – to rodzina jest wartością, o którą w naszych czasach trzeba toczyć walkę.Utwór zachęca ojców do powrotu do domów. Pokazuje jak ogromnym błędem może być odrzucenie i porzucenie własnego dziecka.

Muzykę do tekstu napisanego przez Bęsia stworzył producent o pseudonimie Zdolny. Teledysk nakręcony został w Warszawie. Za jego realizacjęodpowiadają BastianLoiseau – Majewski oraz ekipa filmowa Labibla. Teledysk można już teraz obejrzeć na oficjalnej stronie artysty www.besiu.pl. Ruszyła również internetowa sprzedaż mixtape’u „Antidotum”.

Bęsiu ma na swoim koncie trzy albumy. Na jego drugim albumie pt. „Paruzja” wystąpiło gościnnie 18 raperów z USA, Kanady, Jamajki oraz Hiszpanii. Jego trzeci album „Syn Gromu” wydany w 2011 roku odbił się szerokich echem w kręgach chrześcijańskiego rapu w Polsce.