Zapraszamy na „Piknik z Lolkiem”!

Trwają zapisy do otwieranego we wrześniu punktu przedszkolnego „Lolek” na warszawskim Mokotowie. „Lolek” to kameralne przedszkole, które wyróżnia się małą grupą, tworzącą rodzinną atmosferę. Założone i prowadzone przez członków Stowarzyszenia Absolwentów Dzieło – podopiecznych Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – podkreśla rolę rodzica jako najważniejszego wychowawcy, przekazuje wzorce chrześcijańskie, a przede wszystkim buduje indywidualną relację z dzieckiem i rodzicem.

Naszą misją jest towarzyszenie rodzicom w wychowaniu powierzonych dzieci. Opieramy ją na czterech kamieniach milowych, stanowiących istotę prawidłowego rozwoju i kształtowania osobowości człowieka: wychowaniu do wolności i wyboru, wychowaniu do zachwytu i wdzięczności, kształtowaniu woli i nawyków, budowaniu zaufania w relacjach.

W „Lolku” przygotowaliśmy miejsce dla piętnaściorga dzieci w wieku 3-5 lat. Stworzenie małej grupy nie tylko pozwala budować relację z dzieckiem, lecz także umożliwia wypracowanie bliskiej relacji wychowawców z rodzicem. Głównym celem nowo powstałego punktu przedszkolnego jest wspieranie rodziców w procesie wychowania, wzrastanie w wartościach katolickich, budowanie przyjaznej, rodzinnej atmosfery. Wychowawcy chcą przekazywać dzieciom pozytywne wartości, uczyć szacunku i miłości, czerpiąc z nauczania swojego Patrona – św. Jana Pawła II – stąd nazwa punktu przedszkolnego „Lolek”.

 „Lolek” zaprasza w sierpniu do odwiedzin zainteresowanych rodziców. Już 29 sierpnia o godz. 11.00 serdecznie zapraszamy  do przedszkolnego ogrodu przy ul. Kalatówki 26 na „Piknik z Lolkiem”! W planie wiele atrakcji dla najmłodszych i całych rodzin! W programie pikniku m.in.: zabawy integracyjne na świeżym powietrzu zorganizowane przez grupę artystyczną Paradiso oraz zabawy swobodne na stoiskach: pokaz baniek mydlanych, malowanie twarzy, kręcenie zwierząt
z balonów, warsztaty plastyczne, zdjęcie z Papieżem 🙂

Szczegóły dotyczące placówki, dane kontaktowe i zapisy dostępne są na stronie internetowej: www.przedszkolelolek.pl.

Zapraszamy!

 

Kontakt, zapisy:

Beata Tkaczyk-Ozimek, tel. 609-196-502, beata.tkaczyk@przedszkolelolek.pl

 

Punkt przedszkolny „Lolek”

ul. Kalatówki 26

02-702 Warszawa

 

Opłaty

500 PLN/msc – Punkt Przedszkolny „Lolek” (otwarty w godz. 7:30-12:30)

500 PLN/msc – „Popołudnia dla Malucha” (w godz. 12:30-17:30)

200 PLN – wpisowe (przeznaczane na wyprawkę dla dziecka oraz roczne ubezpieczenie)

 

Przy zapisie więcej niż 1 dziecka 10% zniżki na opłatę miesięczną.