Książka „Jesteś najlepszym przewodnikiem swojego dziecka” wesprze FDNT

Jako rodzic zostałeś obdarzony niezwykłym darem… Twoim dzieckiem. Nic dziwnego, że zawsze chcesz dla niego jak najlepiej. Choć zdarza się, że masz wątpliwości, to właśnie TY bardzo dobrze wiesz, jak poprowadzić swoje dziecko, by wykorzystało swój potencjał i spełniło marzenia. Nie wierzysz? Zajrzyj do książki.

„Jesteś najlepszym przewodnikiem swojego dziecka” to zbiór najbardziej pomocnych publikacji z Magazynu KREDA oraz nowych, niepublikowanych wcześniej tekstów. Wszystkie napisano z myślą o rodzicach, nauczycielach i opiekunach, którzy szukają odpowiedzi na pytania, dotyczące różnych aspektów życia z dziećmi. Rodzina, sztuka, wyzwania współczesności czy edukacja domowa to tylko niektóre poruszone w publikacji tematy. Artykuły odnoszą się do przykładów z życia i dzięki temu stają się podpowiedzią dla stających przed wieloma dylematami rodziców. Zastanawiasz się, jaki powinien być dobry przewodnik i jak zostać nim dla swojego dziecka? Sięgnij po książkę i daj się zainspirować. Bo możesz rozwijać się całe życie…

A przy okazji wspierasz w rozwoju innych. 50% z każdego sprzedanego egzemplarza trafia do Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, której stypendyści, dzięki otrzymanej pomocy, co roku dostają szansę na naukę w dużych miastach i stają się studentami uczelni wyższych.

Marcel Szkuciak