Nowość Wydawnictwa eSPe

„Siostra Leonia Nastał. Kontemplacja niemowlęctwa duchowego Jezusa. Życie, przesłanie, modlitwy” autorstwa Doroty Mazur OV to pierwsza książka, która przybliża nie tylko postać i biografię s. Leonii, ale przede wszystkim jej niezwykłą duchową drogę, zwaną dziś kontemplacją niemowlęctwa duchowego.

S. Leonia Nastał była z pewnością szczególną wybranką Jezusa. I odpowiedziała z takim zapałem i oddaniem, że Jezus wprowadził ją w nieobjawione dotąd tajemnice swego niemowlęctwa. Czytając tę książkę, nie możemy uniknąć pytania: A do czego ja jestem powołany przez Jezusa? Trzeba wielkiego wyciszenia, by usłyszeć Jego głos. Przystąpmy więc w skupieniu do lektury, a w ramówce naszego życia wprowadźmy więcej czasu na refleksję
i modlitwę.

Leon Stefan Knabit OSB, mnich benedyktyński

 

Siostra Leonia Nastał (1903-1940) należała do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek. Jako młoda zakonnica miała liczne przeżycia mistyczne – przez kilka ukazywał się jej i rozmawiał z nią sam Jezus. Za namową spowiednika i za pozwoleniem przełożonej treść tych niezwykłych rozmów siostra Leonia zapisywała w swych pamiętnikach, które są świadectwem doświadczenia głębokiej ojcowskiej miłości Boga.

Warto poznać niezwykłe świadectwo s. Leonii Nastał i przekonać się, że kontemplacja niemowlęctwa duchowego może być  najkrótszą drogą do nieba!

Książka dostępna jest w sprzedaży na stronie boskieksiazki.pl

Wydawnictwo eSPe