Ostatnie spotkanie w Parafii św. Andrzeja Boboli

Nie żegnamy się. Mówimy tylko „Do widzenia” – takimi słowami podziękowaliśmy Ojcu Romanowi Groszewskiemu za posługę duszpasterską, jaką dla nas pełnił przez pierwszy semestr.

23 lutego odbyło się ostatnie spotkanie wspólnoty warszawskiej w Parafii św. Andrzeja Boboli. Była to jednocześnie niepowtarzalna okazja do tego, aby wyrazić swoją wdzięczność Ojcu Romanowi za to, że był naszym duchowym przewodnikiem, za wszystkie ciepłe słowa, za pomocną dłoń, szczery uśmiech i przekazaną mądrość. Podziękowaliśmy naszemu Duszpasterzowi słowami, kwiatami, a także wyjątkową, zaprojektowaną przez nas koszulką oraz kartką zapełnioną podpisami stypendystów.
W drugim semestrze spotkania wspólnoty warszawskiej odbywać się będą w Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się 15 marca, towarzyszyć nam będzie gospodarz – proboszcz tamtejszej parafii: ppłk Władysław Kozicki, który pokaże zdjęcia z misji w Afganistanie, opowiadając historie ze swojego życia.
Dziś pragniemy jeszcze raz podziękować Ojcu Romanowi, a także wszystkim Jezuitom za zawsze otwarte dla nas drzwi i serca.

Aleksandra Krowicka