Przygotowania do wakacyjnego obozu studentów w Gnieźnie

Z ogromną radością ogłaszamy, że kadra obozu stypendystów-studentów w Gnieźnie dotarła na miejsce i z niecierpliwością czeka na przyjazd studentów.
Wolontariusze pracują już od 5 lipca, aby wszystko było gotowe na przybycie stypendystów. Dzięki ich zaangażowaniu do miejsc zakwaterowania trafiły łóżka polowe. Dziękujemy także harcerzom ze Związku Harcerstwa Polskiego za pomoc. Nasi wolontariusze zajmowali się także m.in. podziałem potrzebnych materiałów dla 650 stypendystów z 6 ośrodków czy kwestiami logistycznymi. W wolnym czasie poznawali pierwszą stolicę Polski, spacerując wśród zabytkowych budynków i pięknych uliczek.
Obóz realizujemy we współpracy z Archidiecezją Gnieźnieńską, Urzędem Miasta Gniezno, Wydziałem Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, Samorządem Województwa Wielkopolskiego, Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu. Naszym sponsorom serdecznie dziękujemy!
Polecamy czas obozu modlitwie patronów oraz przyjaciół Fundacji. Uczestników zachęcamy do otwarcia serc na nowe możliwości i przygotowania się na niezapomniane dni pełne wrażeń i duchowego wzrastania! Do zobaczenia niebawem!