Spotkanie wspólnoty warszawskiej z kard. Nyczem

22 kwietnia br. Jak już co roku stypendyści mieli okazję spotkać się w metropolitą warszawskim Ks. Kard. Kazimierzem Nyczem we wspaniałej rezydencji Arcybiskupów Warszawskich przy ulicy Miodowej.

Niewielka reprezentacja wspólnoty warszawskiej miała okazję zobaczyć miejsce niedostępne na co dzień ludzkiemu oku i spotkać się osobiście z wielkim dobrodziejem naszej Fundacji. Ksiądz Kardynał przyjął nas niezwykle otwarcie ciepłym słowem i otuchą zapewniając jednocześnie o swojej wielkiej sympatii do każdego ze stypendystów oraz zapewniając o nieustannej modlitwie. Nie obyło się również bez małego poczęstunku wyśmienitymi wypiekami.

Na spotkaniu byli również obecni przedstawiciele Centrum Opatrzności Bożej, którzy bardzo dokładnie i rzetelnie podzielili się z nami najnowszymi wieściami z placu budowy wilanowskiej bazyliki. Przedstawiony został również szczegółowy plan nadchodzącego Święta Dziękczynienia, które w tym roku odbędzie się 7 czerwca. Stypendyści zostali również poproszeni o wolontariackie wsparcie tego corocznego projektu co też zapewne w miarę możliwości postaramy się uczynić.

Katarzyna Bojkowska

wspólnota warszawska