Studio „Nowego Tysiąclecia”: Pomor(ż)e Świętości w Radiu Plus Szczecin

Po raz pierwszy stypendyści Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” mają bezcenną możliwość współtworzenia audycji radiowej, którą emituje na swojej antenie radio Plus Szczecin. 15-minutową audycję będzie można słuchać na żywo od godziny 17:15 od poniedziałku do piątku.

Studio „Nowego Tysiąclecia” będzie rozmową stypendystów , których pasją jest dziennikarstwo i którzy swoje serce poświęcają radiu i telewizji. Pojawią się w niej również stypendyści o nietypowych talentach i zainteresowaniach.

W pierwszej części usłyszymy historię Fundacji i ciekawostki związane z jej funkcjonowaniem. W dalszej części pt.:  „Rozmowa w żółtej koszulce” poznamy pasje stypendystów – gości oraz wypowiedzi udzielone w sondzie ulicznej związanej z nauczaniem Jana Pawła II. Na zakończenie wybrani księża podzielą się ze słuchaczami rozważaniami na temat nauki Jana Pawła II.

Głównym realizatorem audycji jest Daniel Kociołek, stypendysta i laureat ogólnopolskiego konkursu dziennikarskiego im. Jana Chrapka, którego organizatorem jest Fundacja.

Już dziś zapraszamy na pierwszą audycję.

 Godzina 17:15  http://radioszczecin.pl/radio/index.php

lub na częstotliwości 88.9 MHz.

Lidia Zdzitowiecka

Biuro Prasowe