Usłysz, czego nie przeczytasz – BIBLIA AUDIO Superprodukcja

25 października w siedzibie Fundacji odbyło się spotkanie z reżyserem, aktorem, producentem – Krzysztofem Czeczotem. Pan Krzysztof jest autorem wyjątkowego projektu, którego owocem jest BIBLIA AUDIO.

Biblia Tysiąclecia wychowała już niejedno pokolenie. To dobry czas, aby w końcu sprawić, że dotrze do wszystkich. Bo wszyscy Biblię znać powinni i usłyszeć to, czego nie przeczytają.

To właśnie stało się jedną z inspiracji dla twórców tego niezwykłego słuchowiska. Jest to superprodukcja, w którą zaangażowali się najwięksi polscy aktorzy. Ale do udziału w nagraniach zaproszeni zostali również amatorzy! Aktualnie trwają prace nad rozpoczęciem nagrań Starego Testamentu – to ponad 90 godzin słuchowiska, w tym 150 psalmów. Superprodukcja jest dziełem nie tylko Pana Krzysztofa Czeczota, Leszka Zdunia czy Macieja Budzicha. To dzieło wszystkich tych, którzy postanowili wesprzeć realizację projektu. To dzięki tym ludziom powstała pierwsza część słuchowiska – Nowy Testament.

Słowo Biblia zostało odmienione już przez wszystkie przypadki, we wszystkich językach świata. Sposób realizacji najpopularniejszej Księgi w dziejach ludzkości różni się jednak od koncepcji zwykłego audiobooka. Do projektu zostanie zaangażowanych ponad 300 aktorów, w tym czołówka polskich gwiazd małego i dużego ekranu.

Wszystkie informacje dotyczące aktualnych prac nad słuchowiskiem oraz wsparcia twórców można znaleźć na stronie internetowej oraz na Facebooku