W drużynie siła

Tradycyjnie już FDNT Running Team szykuje się do startu w Accreo Ekiden Maratonie Sztafet, który w tym roku odbędzie się 27 maja w parku Kępa Potocka na warszawskim Żoliborzu. Sprawdź, dlaczego baron de Coubertin miał rację mówiąc „Nie ważny jest wynik, ważny jest udział i dobra zabawa”.

Wiosnę za oknami widać coraz lepiej, pomimo, że niektóre dni przypominają bardziej zimę ale już taka uroda kwietnia. Chcemy jednak już teraz wybiec myślami w końcówkę maja i zaprosić Was do wspólnej zabawy podczas Accreo Ekiden Maratonu Sztafet. Stało się już małą tradycją, że Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wystawia za pośrednictwem FDNT Running Team swoją reprezentację, a nawet dwie jak to miało miejsce w ubiegłym roku.

Podczas tegorocznej edycji, która odbędzie się w niedzielę 27 maja w parku Kępa Potocka na warszawskim Żoliborzu, chcemy wystawić trzy zespoły sztafetowe, a że mamy do tego potencjał to sami dobrze wiecie.Poszukujemy zatem 18 chętnych, biegających mniej lub bardziej rekreacyjnie osób, które chciałyby z dumą przywdziać żółty biegowy trykot. Każdy sześcioosobowy zespół ma do pokonania łącznie dystans maratonu czyli 42,195 km w następującej sekwencji: 7,195km+10lm+10km+5km+5km+5km, każdy więc może znaleźć coś dla siebie. Więcej informacji o Accreo Ekiden Maratonie Sztafet znajdziecie na stronie www.accreoekiden.plZgłoszenia do Fundacyjnej reprezentacji przyjmuje Karol Daniluk pod adresem karol.daniluk@dzielo.pl do 20 maja 2012 r. Pod tym adresem możecie uzyskać również informacje jak przygotować się do startu i dlaczego jest to impreza dla każdego 🙂

Z biegowymi pozdrowieniami

FDNT Running Team