Wielki sukces stypendystki w Olimpiadzie Logistycznej

Składamy gratulacje naszej stypendystce z diecezji warmińskiej, Katarzynie Kowalskiej, która została laureatką w Olimpiadzie Logistycznej, oto jej list:

„Witam! Pragnę podzielić się moim sukcesem.  Wczoraj odbyła się gala rozdania nagród w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej, która jest organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. O szczegółach tej olimpiady można doczytać na stronie:
http://www.szkolysrednie.wsl.com.pl/aktualnosci-586/items/w-v-ogolnopolskiej-olimpiadzie-logistycznej-zwyciezyla-opolanka-2734
Prganę poinformować, że na galę rozdania nagród została zaproszona pierwsza dwudziestka. Wiedziałam, że do niej należę, ale nie wiedziałam, dokładnie które miejsce zajęłam – to była niespodzianka. Z województwa warmińsko-mazurskiego byłam jedyną osobą która znalazła się z finałowej dwudziestce. Zajęłam 10 miejsce. Otrzymałam indeks Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu i zwolnienie z opłat za czesne przez pierwszy rok studiów, Niestety nie skorzystam z niego, gdyż nauka w tej szkole kosztuje 4500zł za rok akademicki, a nie będzie mnie stać na kontynuowanie nauki tam na 2. i 3. roku. Z nagród rzeczowych dostałam również zewnętrzny dysk twardy o pojemności 1 terrabajt, program Cartall Truck, książkę o Kodach Kreskowych i inne nagrody. Dodatkowo jestem zwolniona z etapu pisemnego egzaminu zawodowego. Uważam, że to niesamowity sukces. Pokonałam dokładnie 7042 uczniów.
Kasia”