Wspólnota Bydgoska poznaje naprotechnologię

17 listopada tj. we wtorek Wspólnota Bydgoska miała przyjemność gościć wyjątkową osobistość jaką jest dr Daria Pracka. „In vitro a naprotechnologia” to kolejny temat w ciągu całego cyklu zgłębiania wiedzy o rodzinie.

Jako że my ,studenci, niebawem zaczniemy zakładać własne rodziny, pragniemy już teraz zdobywać wiedzę na ten temat od osób bardziej doświadczonych. Podczas wspomnianego spotkania Pani Daria opowiadała nam, czym jest In vitro i naprotechnologia. Dowiedzieliśmy się jak krok po kroku wygląda przebieg obu metod leczenia niepłodności. Poznaliśmy wszystkie zagrożenia, jakie niesie ze sobą In vitro. Pani Daria bardzo dokładnie zaznajomiła nas z naprotechnologią, która jest naturalną metodą leczenia niepłodności. Nie niesie ona z sobą ryzyka i przede wszystkim leczy zarówno kobietę jak i mężczyznę.

Zachęcamy wszystkich do bliższego zapoznania się z tym tematem.  Z tego miejsca bardzo dziękujemy dr Darii Prackiej, która zaszczyciła nas swoją obecnością i poprowadziła bardzo ciekawy wykład.

Rzecznik prasowy Wspólnoty Bydgoskiej
Ewa Ciołak