Zgarnij indeks na najlepsze uniwersytety w Polsce

Wygraj stypendium i indeks – zostań własnym Superbohaterem!

Zapraszamy do udziału w XIII  edycji Konkursu Akademickiego im. Bpa Jana Chrapka.  Na 14 tegorocznych zwycięzców czekają indeksy na Uniwersytet Warszawski i Uniwersytet Jagielloński wraz z stypendiami edukacyjnymi.

Jesteś tegorocznym maturzystą i wiążesz swoją przyszłość z dziennikarstwem, politologią, polityką społeczną lub bezpieczeństwem wewnętrznym ale obawiasz się problemów finansowych związanych z utrzymaniem w Warszawie lub Krakowie? Rozwiąż swoje wątpliwości, wygraj Konkurs i zostań własnym Superbohaterem. Wygrana zagwarantuje ci indeks na wymarzone studia oraz stypendium edukacyjne.

Uniwersytet Warszawski drogą konkursu przeznacza aż 8 indeksów na kierunki na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych:

 2 indeksy na trzyletnie studia stacjonarne (dzienne) I stopnia
na kierunku : dziennikarstwo i komunikacja społeczna

2 indeksy na trzyletnie studia niestacjonarne (wieczorowe) I stopnia na
 kierunku: dziennikarstwo i komunikacja społeczna 

 2 indeksy na trzyletnie studia stacjonarne (dzienne) I stopnia
na kierunku: polityka społeczna

 2 indeksy na trzyletnie studia stacjonarne (dzienne) I stopnia
na kierunku: nauki polityczne: jeden na specjalności: politologia, drugi na
specjalności: bezpieczeństwo wewnętrzne

Uniwersytet Jagielloński przeznacza 6 indeksów na studia na Wydziale Dziennikarstwa  i Komunikacji Społecznej:

5 indeksów na trzyletnie studia stacjonarne (dzienne) I stopnia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna

1 indeks na trzyletnie studia niestacjonarne (zaoczne) I stopnia na kierunku: dziennikarstwo i komunikacja społeczna  

Ponadto każdy laureat Konkursu otrzyma stypendium edukacyjne w wysokości 600 zł. miesięcznie ufundowane przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Konkurs dedykowany jest dla młodych, zdolnych i ambitnych maturzystów, pochodzących z małych miejscowości których nie stać na studia w dużym mieście. Szczegółowe warunki formalne, które powinien spełniać uczestnik Konkursu zawarte są w regulaminie XIII edycji Konkursu Akademickiego o Stypendium i Indeks in. Bpa Jana Chrapka.

 

Jeśli mieścisz się w wymogach formalnych to pozostaje Ci napisać pracę konkursową w formie artykułu lub reportażu, przygotować swoje zgłoszenie (CV, list motywacyjny i wszystkie dokumenty potwierdzające spełnianie pozostałych warunków) oraz wysłać je do 22 kwietnia na adres:

Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”
Skwer Kard. Wyszyńskiego 6
01-015 Warszawa

Temat tegorocznej pracy konkursowej oraz  spis dokumentów poświadczających Twoją sytuację materialną dostępne są w zakładce Uwaga! Konkurs o indeks.

Więcej informacji o Konkursie znajdziesz odwiedzając nasz fanpage na facebook’u o nazwie „Konkurs Akademicki o Stypendium i Indeks”. Zapraszamy!