Koncert w 97. rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II

Zespół “Tylko Ty” składający się ze stypendystów Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia” organizuje koncert dziękczynny pt.: “Miłość rodzi życie”, upamiętniający rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Odbędzie się 18. maja w kościele akademickim św. Anny w Warszawie o godzinie 19:30.

“Spotkanie modlitewne jest okazją do świętowania i dziękowania za dar życia Jana Pawła II” – wyjaśnia Marta Dywicka, manager zespołu Tylko Ty i dodaje – “Zależy nam, żeby o tym wspaniałym człowieku przypomnieć także w dniu Jego urodzin. Chcemy udowodnić, że Jego słowa wciąż są warte refleksji i wcielania w życie”.

Podczas godzinnego koncertu podopieczni Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia” wykonają utwory autorstwa kompozytora i dyrygenta Huberta Kowalskiego, a także poprowadzą modlitwę uwielbienia. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Zespół “Tylko Ty” swoją działalność rozpoczął w 2013 roku. Składa się z piętnastu wokalistów, dziewięciu instrumentalistów oraz dyrygenta. Do tej pory wystąpili m.in. na jednej scenie z Polską Orkiestrą Lekarzy, grając Oratorium Bożonarodzeniowe oraz z Legnicką Orkiestrą Symfoniczną. Swoim występem rozpoczęli także transmisję telewizyjną gali wręczenia nagród Totus.