Świdnica zaprasza na urodziny Papieża

Fundacja „Pistacja” oraz wolontariusze Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zapraszają na koncert pt. „Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro” upamiętniający rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Odbędzie się 18 maja 2017 r. O godz. 10.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Podczas koncertu wystąpi zespół „Wyrwani z Niewoli” oraz polski wokalista i raper- TAU. Ich udział będzie świadectwem, że nie ma przegranych, a lepszą przyszłość można rozpocząć już dziś.

„Chcemy wychodzić z ofertą do młodzieży, przybliżając im nauczanie Jana Pawła II” – wyjaśnia Jolanta Marchwacka, współzałożycielka Fundacji „Pistacja” i dodaje – „Zależy nam by uwierzyli, że każde wydarzenia, nawet te najtrudniejsze, nie są początkiem upadku, a raczej inspiracją do działania.”

W trakcie wydarzenia zostaną wręczone nagrody w ogólnopolskim konkursie na filmik nagrany telefonem komórkowym „Moje rozstanie z kanapą”, a w przerwie organizatorzy zapraszają na ulubione przez św. Jana Pawła II kremówki, kawę i herbatę.

Fundacja została założona w 2015r przez Jolantę Marchwacką i Agnieszkę Wesołowską, aby wspierać, tworzyć i pomagać. „Wiedząc z czym na co dzień zmaga się Rodzina, działamy na jej rzecz” – mówią założycielki.