Koncert dziękczynny „Miłość rodzi życie”

Warszawska wspólnota stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wraz z zespołem „Tylko Ty” organizuje koncert dziękczynny pt.: „Miłość rodzi życie”, upamiętniający rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Odbędzie się 18 maja 2018r. w kościele akademickim św. Anny w Warszawie o godzinie 20.00.

„Spotkanie modlitewne jest okazją do świętowania i dziękowania za dar życia Jana Pawła II” – wyjaśnia Marta Dywicka, manager zespołu Tylko Ty i dodaje – „Zależy nam, żeby o tym wspaniałym człowieku przypomnieć także w dniu Jego urodzin. Chcemy udowodnić, że Jego słowa wciąż są warte refleksji i wcielania w życie”.

Podczas godzinnego koncertu podopieczni Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wykonają utwory autorstwa kompozytora i dyrygenta Huberta Kowalskiego, a także poprowadzą modlitwę uwielbienia. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Zespół „Tylko Ty” swoją działalność rozpoczął w 2013 roku. Składa się z piętnastu wokalistów, dziewięciu instrumentalistów oraz dyrygenta. Do tej pory wystąpili m.in. na jednej scenie z Polską Orkiestrą Lekarzy, grając Oratorium Bożonarodzeniowe oraz z Legnicką Orkiestrą Symfoniczną. Swoim występem rozpoczęli także transmisję telewizyjną gali wręczenia nagród Totus Tuus.