Laboratorium Miłości po raz kolejny w Warszawie.

Stypendystom i absolwentom Fundacji szczególnie bliska jest tematyka rodziny. Jak mawiał nasz patron, święty Jan Paweł II: „Rodzina Bogiem silna, staje się siłą człowieka i całego narodu.” Budowanie pięknej i trwałej relacji z drugim człowiekiem jest niezwykle trudnym zadaniem. Na szczęście istnieją okazje, dzięki którym młodzi mogą czerpać z doświadczeń innych.

Objęliśmy patronatem projekt „Laboratorium Miłości” – cykl spotkań dotyczących relacji damsko-męskich organizowanych co roku przez ASK Soli Deo na Uniwersytecie Warszawskim.

W tym roku prelegentami będą:

  • ksiądz Robert Wawer – jezuita, spowiednik, kierownik duchowy, rekolekcjonista, duszpasterz poszukujących męża albo żony;
  • Krzysztof Zanussi – jeden z najwybitniejszych reżyserów polskiego kina, filozof, autor książek, laureat wielu nagród filmowych, a także reżyser teatralny, scenarzysta, kierownik artystyczny oraz producent;
  • Beata Chanowska- Dymlang – absolwentka prawa oraz prawa kanonicznego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, licencjonowany doradca podatkowy, obrońca związku małżeńskiego, redaktor prowadzący znanych publikacji;
  • Anna i Janusz Wardak – przykładni rodzice ośmiorga dzieci oraz kochający się małżonkowie. Prowadzą szkolenia, rekolekcje i warsztaty dla młodych ludzi, podczas których dzielą się życiowym doświadczeniem i dają piękny przykład miłości.

Laboratorium Miłości to cykl wykładów, warsztatów i konferencji organizowanych co roku na Uniwersytecie Warszawskim przez Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo. Od wielu lat gośćmi Laboratorium są charyzmatyczni księża, psychologowie, małżeństwa z wieloletnim stażem i inni specjaliści, którzy dzielą się z młodymi ludźmi swoją wiedzą i doświadczeniem na temat tworzenia i pielęgnowania relacji damsko-męskich.

Co to znaczy KOCHAĆ? Jak stworzyć trwałą relację? Jak znaleźć tą jedyną bądź tego jedynego? Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce!

Więcej informacji na facebook’u: https://www.facebook.com/lovelaboratory

Zapraszamy!