Łódź cieszy się wakacjami

Jaka jest najważniejsza zasada w przygotowaniach do sesji? Oczywiście… przerwy w nauce…  Jak najlepiej wypoczywać? Aktywnie na świeżym powietrzu i w miłym towarzystwie. Taka jest recepta na pomyślnie zdane egzaminy wspólnoty łódzkiej.

Idąc tym tropem nasza wspólnota zorganizowała letnie grilowanie, na którym mieliśmy przyjemność gościć w naszych skromnych progach ks. Dariusza Kowalczyka. Przygotowaliśmy na tę okazję sałatki, ciasta i pieczone kiełbaski. Zapraszamy do Łodzi, tu dla każdego znajdzie się ciepły kąt, coś do zjedzenia i sympatyczni stypendyści. Liczymy, że nasz gość też ma o nas takie zdanie 😉

Za nami kolejny rok akademicki i wielkie zmiany w naszej wspólnocie. Ze stanowiska szefa naszej wspólnoty odeszła świetna organizatorka i nieustraszona przywódczyni Zosia Kraszkiewicz. Od przyszłego roku akademickiego stery naszej Łodzi przejmie Magdalena Dąbrowska. Najbliższe miesiące pokażą, w którą stronę popłyniemy.

Już tylko kilka dni dzieli nas od wakacyjnego obozu studentów w Przemyślu. Nasza wspólnota z pewnością spakuje do swych plecaków pięć sztuk uśmiechów dla każdego uczestnika obozu, dwa ciepłe spojrzenia i mnóstwo pozytywnej energii . 

Karolina Fijałkowska  

wspólnota łódzka