Wielki test wiedzy misyjnej

Salezjański Wolontariat Misyjny – Młodzi Światu zaprasza do udziału w teście wiedzy o misjach katolickich na świecie. Dla pierwszych 100 osób z najlepszymi wynikami atrakcyjna niespodzianka! Już dziś uzyskaj dostęp do testu przesyłając maila z tytułem „Test misyjny – chcę” na adres misje@swm.pl.

Test ma na celu przybliżenie wszystkim chętnym osobom zagadnień związanych z pracą misyjną. Rozwiązując quiz nie tylko można sprawdzić swoją wiedzę i pogłębić ją, lecz również zarazić się duchem misyjnego powołania, które może być realizowane wszędzie: tak na świecie, jak i tutaj w Polsce. Test składa się z 20 pytań jednokrotnego wyboru (poprawna odpowiedź to 10 pkt., błędna 0). Na pierwsze 100 osób z wynikiem powyżej 160 punktów czeka niespodzianka w postaci bonu rabatowego na zakupy w naszym sklepiku misyjnym www.skarbyswiata.org 

Wyniki ogólne testu przedstawimy pod koniec maja bieżącego roku.

Salezjański Wolontariat Misyjny „Młodzi Światu” tworzą ludzie z pasją, gotowi podejmować największe wyzwania. Tym najważniejszym jest realizacja słów Chrystusa: „Idźcie na świat i głoście Ewangelię” a także „Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych moich braci najmniejszych, mieście uczynili”. Mając w pamięci i sercu to wezwanie, podążają misyjnymi ścieżkami wszędzie tam, gdzie drugi człowiek potrzebuje pomocy. Docierają do miejsc, o których zapomniał świat.

Zapraszamy do udziału.