Wyjątkowe życie potrzebuje pomocy

Julka Koronkiewicz, siostra dwóch naszych stypendystek, jest wyjątkową –zaledwie dziesięcioletnią –  osóbką.  Dziewczynka urodziła się z zespołem Downa, a w wieku 5 lat zachorowała na białaczkę. Mimo bólu i ograniczeń pozostaje niesamowicie radosnym i kochającym dzieckiem.

Julia nie poddaje się w walce z chorobą, jednak wróg wciąż naciera… Dziewczynka ma za sobą chemię, przeszczep i wielokrotne pobyty w szpitalu. Kiedy udany z pozoru przeszczep dał wszystkim nadzieję na to, że wreszcie będą mogli cieszyć się rozpoczętym na nowo życiem Julii, białaczka uderzyła po raz trzeci.

Lek, który daje większą szansę na wyleczenie, kosztuje 200 tysięcy złotych. Dzięki pomocy wrażliwych ludzi o wielkich sercach rodzinie udało się zebrać znaczną część kwoty. Kuracja rozpoczęła się, jednak potrzeba jeszcze około 60 tysięcy złotych, aby bliscy Julki mogli odetchnąć.

Dlatego jeżeli ktokolwiek z czytających ten artykuł zna ludzi, którzy byliby w stanie dać Julci środki do walki z białaczką, prosimy o brak wahania i pomoc w rozprzestrzenianiu informacji.

 

Podajemy adres strony internetowej pokazującej ilość pieniędzy potrzebną do zakończenia leczenia i umożliwiającą wpłacanie środków na konto fundacji „siepomaga”, pod opieką której znajduje się Julia:

https://www.siepomaga.pl/julia-k ,

link do facebook’owej strony Julii, na której można śledzić przebieg wyczerpującej walki z chorobą, toczącą się w tym momencie:

https://web.facebook.com/JulkaKoronkiewicz/?fref=ts ,

oraz link do licytacji, na których poprzez kupno przedmiotów lub usług, można przekazać pieniądze na leczenie bądź wystawić coś od siebie:

https://web.facebook.com/events/764396133704518/ .

 

Za wszelkie wsparcie – finansowe bądź duchowe – DZIĘKUJEMY. Otaczamy modlitwą wszystkich dobroczyńców. Jesteśmy niewymownie wdzięczni za miłosierdzie dla życia dziewczynki okazane do tej pory i prosimy o codzienną modlitwę za Julcię i jej rodzinę.

 

                                                                               Stypendyści Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”