Wyjątkowy gość na spotkaniu lubelskich stypendystów

Kolejne spotkanie lubelskiej wspólnoty stypendystów odbyło się 28 lutego. Ubogacił je swoją obecnością Przewodniczący Zarządu Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia- ks. Dariusz Kowalczyk. Jak to bywa zwykle, spotkanie odbyło się w murach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Wyjątkowym gościem podczas spotkania lubelskich stypendystów był ks. Dariusz Kowalczyk. Po spotkaniu zarządu, studenci wraz z ks. opiekunem- Rafałem Sztejką i ks. Dariuszem Kowalczykiem modlili się wspólnie podczas Mszy Świętej. Homilie wygłosił Przewodniczący Zarządu Fundacji. Mowa była o postaci Jana Pawła II i Lublinie jako mieście, w którym nasz rodak spędził wiele lat życia.

Kolejnym punktem programu było spotkanie całej wspólnoty. To moment omawiania najważniejszych spraw, przedstawiania sukcesów i wyzwań wspólnoty. Nie mogło zabraknąć czasu na kilka słów od naszego gościa. Ks. Dariusz przypominał stypendystom o ich zadaniach, motywował do rozwoju i uświadamiał, jakie stoją przed nimi wyzwania i możliwości. Nie zabrakło również czasu na rozmowy, wspominanie i cieszenie się swoją obecnością.