„Pokochaj jeszcze raz”

Zespół „Tylko Ty” to grupa młodych i głęboko wierzących ludzi – stypendystów i absolwentów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, którzy swoją wiarę przekazują w muzyce. W roku jubileuszu urodzin św. Jana Pawła II przygotowali oni wyjątkowy projekt – autorską płytę „Pokochaj jeszcze raz”. Premiera planowana jest na weekend 16-17 maja 2020 r.

„Pokochaj jeszcze raz” to autorska płyta zespołu „Tylko Ty”, którą stypendyści i absolwenci Fundacji przygotowali na 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. „Pokochaj jeszcze raz” inspirowane jest doświadczeniem relacji z Bogiem. Teksty stworzone przez członków i przyjaciół zespołu mówią przede wszystkim o miłości – tej międzyludzkiej i tej Bożej. Są one niezwykle osobiste – są zapisem doświadczeń osoby piszącej tekst, ale także całego zespołu. „Płyta zachęca do ponownego otworzenia się na miłość, do spróbowania jeszcze raz. Być może kiedyś, ktoś się sparzył w jakiejś relacji, nie tylko damsko-męskiej, ale też z Bogiem. Jednak cały zespół wie, że jedynym, co może zaspokoić nasze pragnienia, nasze tęsknoty, nasze wołania, z których niekiedy nie zdajemy sobie sprawy, jest miłość.” – mówi Marta Dywicka – absolwentka Fundacji. Premiera planowana jest na weekend 16-17 maja 2020 r.

Projekt jest jednym z darów ofiarowanych przez stypendystów i absolwentów w inicjatywie „Dar na 100”. Już teraz serdecznie zapraszamy na koncerty premierowe, które odbędą się 16 i 17 maja.

Kinga Rynkowska

GALERIA ZDJĘĆ